Login Form

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Niby klasowa, a jednak zawodowa...

 

 

 

 

W czwartek, 28 września 2017 r. uczniowie klasy 2T pod opieką wychowawcy Pana Tomasza Matyi oraz Pani Joanny Gil wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Zaplanowany typowy klasowy wyjazd w efekcie przeobraził się w mocno zawodową wyprawę.

 

Na sam początek od razu pięć gwiazdek - HOTEL RADISSON BLU. Dzięki uprzejmości pracowników mogliśmy poznać luksusowy obiekt, który jako przykład bazy noclegowej znacznie wpływa na atrakcyjność turystyczną miasta. Pani Monika Stanisławska-Kercel z wielkim zaangażowaniem opowiadała nam o tajnikach pracy hotelarza oraz współpracy z biurami podróży i portalami turystycznymi.

 

Kolejnym "zawodowym" punktem programu było spotkanie z Panią Anna Kaperą, licencjonowanym przewodnikiem w Krakowie. Zobaczyliśmy na żywo jak wygląda warsztat pracy przewodnika: pasja, zaangażowanie, zdolności organizacyjne, odpowiedzialność oraz spora wiedza historyczna i krajoznawcza to wszystko, co turysta ceni najbardziej. Zwiedzanie stało się dla nas lekcją w terenie - temat: "Style w sztuce (romanizm, gotyk, renesans, barok, secesja) – na podstawie wybranych obiektów na Wawelu i na Starym Mieście".

 

Na koniec kultura w komediowym wydaniu Teatru Bagatela - "Szalone nożyczki". I tu kolejne zaskoczenie. Niby typowy spektakl, a jednak przy czynnym udziale publiczności, z głosowaniem, i za każdym razem innym zakończeniem...

 

 

 
Powered by ZSHT!®.