Login Form

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Hotele z duszą - butikowy czy sieciowy

 

 

 

W poniedziałek 2 października uczennice klasy II B pod opieką Pani Izabeli Zapiórkowskiej oraz Katarzyny Dziewońskiej- Kachnic odbyły wycieczkę do Krakowa w celu przeprowadzenia warsztatów zawodoznawczych.

Na początku klasa odwiedziła przepiękny, stary, mający duszę Hotel Copernicus. Hotel ten znajduje się w centrum miasta, niedaleko Wawelu. Wśród renesansowych kamienic wyróżnia się szeroką gotycka fasadą. To w nim, w czasie wizyty w Krakowie zatrzymał się Mikołaj Kopernik.

Kolejnym punktem wycieczki był sieciowy hotel Radisson Blu. Uprzejmi pracownicy oprowadzili grupę po tym luksusowym hotelu. Hotel jest naprawdę na najwyższym poziomie i w 100% zasługuje na swoje 5*. Wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. 

Następnym hotelem, który uczniowie mogli zobaczyć był hotel Gródek, który prowadzony jest rodzinę Donimirskich, których nazywa się  "polskimi Hiltonami ". Jest to wyjątkowy hotel, gdyż znajduję się w nim muzeum.

Ostatnim punktem wycieczki był najstarszy hotel w Krakowie - Hotel Pod Różą. Hotel ten znajduje się na słynnej ulicy Floriańskiej. Oferuje swoim gościom 57 pokoi w tym 7 apartamentów. Hotel posiada restaurację z bardzo wykwitną kuchnią.

W trakcie trwania wycieczki grupę oprowadzała przemiła Pani Karina Borsiak z biura Vita Polonia Travel, a uczennice przygotowały się merytorycznie do opowiedzenia o każdym punkcie wycieczki.

 

 
Powered by ZSHT!®.