Login Form

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Jasełka 2017/2018

 

 

 

 

         Dnia 16 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyły się jasełka zorganizowane przez Regionalny Zespół „Hotelorze”. Było to pierwsze tego typu przedstawienie w naszej szkole. Miało ono typowo regionalny charakter. Dzięki niemu uczniowie mogli zobaczyć, jak wyglądały obyczaje bożonarodzeniowe na Podhalu.

Na scenie przedstawiona została tradycyjna góralska wieczerza wigilijna, wróżby, które odbywały się w tym czasie oraz przyjmowanie kolędników. Można było także zobaczyć tradycyjne potrawy wigilijne i usłyszeć góralskie kolędy.

Scenariusz jasełek został opracowany przez opiekunów zespołu - mgr Stanisławę Łukaszczyk, mgr Aleksandrę Bort, mgr Macieja Gąsienicę-Walczaka oraz młodzież, która do niego należy.

 

 

 
Powered by ZSHT!®.