Login Form

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hotelarzu

 

 

 

 

Serduszka, uśmiechnięte buzie wolontariuszy, zmarznięte ręce i wiele dobrej energii , a  w tle dźwięk liczarki i zapach pysznych przekąsek: ciastek, ciasteczek i pasztecików, kanapek i pizzy…  Tak wyglądał sztab WOŚP w Hotelarzu.  

 

Po raz kolejny nie zawiedli nasi wolontariusze – kwestowało ich 80 – w tym 61 z Hotelarza, 8 z Budowlanki, a pozostali to uczniowie POSA, ZSP, LO, SP 7 i … najskuteczniejszy z nich – emeryt, pan Hubert.

 

Kwestowaliśmy na całym Podhalu – w Bukowinie Tatrzańskiej, Murzasichlu, Białym Dunajcu, Małym Cichem, wolontariusze dotarli pod wyciągi narciarskie pod Skocznią, na Harendzie, Szymoszkowej, pod Nosalem, na Gubałówce, a nawet pod Chochołowskie Termy!       

 

Do naszego sztabu – jak co roku - dołączyły panie z Zakładu Kosmetycznego Orchidea, Salonu fryzjerskiego Fryzjerkowo i willi Carlton.

 

Dzięki tylu ludziom dobrej woli padł rekord – udało się zebrać ponad 86 660 złotych i 125 euro!

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni  tegorocznym sponsorom: Restauracji „U Wnuka", Spółdzielni Uczniowskiej Winien-Ma w ZSHT, Radzie Szkoły, nauczycielom ZSHT, a także piekarni Karpiel i piekarni Zaremba. Dzięki Państwa ofiarności mogliśmy przygotować posiłek dla wolontariuszy!

 

Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie Dyrekcji ZSHT: Panu Zdzisławowi Króżlowi wraz z małżonką oraz Pani Joannie Dziedziech, Pani Barbarze Łętowskiej i Panu Zenonowi Jasińskiemu z ZSB oraz moim koleżankom z pracy : Agacie, Alinie, Kindze, Kasi, Uli, Ewce, Magdzie, Małgorzacie.

 

Szczególne podziękowania składam Pani Dyrektor mBanku w Zakopanem, Monice Czamarze. Udostępniona przez bank liczarka i wsparcie przy liczeniu bilonu okazały się nieocenione!

 

                                                                                                                     

Szef Sztabu

Ewa Brzęk

 

 

 
Powered by ZSHT!®.