Sukcesy

Ogólnopolskim konkurs na najlepiej pracującą
Spółdzielnie Uczniowską organizowanym przez Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej:

  • 1998 – III miejsce
  • 1998 – III miejsce
  • 1998 – III miejsce
  • 1999 – III miejsce
  • 2000 – I miejsce i Puchar MEN
  • 2001 – II miejsce
  • 2002 – II miejsce

Poza sukcesami w tym konkursie:

  • W 2000 r. – otrzymaliśmy odznakę za zasługi dla spółdzielczości
  • W 2001 r. – zdobylismy I miejsce w Konkursie „Zawsze Razem” organizowany przez Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie

II Kongresie Spółdzielczości Uczniowskiej:

W dniach od 30 maja do 01 czerwca 2014 roku przedstawicielki naszej Spółdzielni Zofia Chorążewska  i Beata Cudzich z klasy 2TE uczestniczyły w II Kongresie Spółdzielczości Uczniowskiej . Kongres odbywał się w Warszawie i dotyczył  wspólnych działań w zakresie rozwoju i umacniania pozycji spółdzielni uczniowskich w środowisku szkolnym i lokalnym.

W trakcie Kongresu wręczono medale Komisji Edukacji Narodowej. Medal otrzymała opiekunka spółdzielni Pani Ewa Radoń. Autorkami tego sukcesu są również Pani Danuta Larkowska i Małgorzata Michalska. A to wszystko zaczęło się od Pani Stanisławy Dvořák ze Społem Zakopane, która idee spółdzielczości przeniosła na zakopiański rynek i potrafiła zarazić tym działaniem młodzież.


Medale Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 19.11.2016 roku odbył się w Krakowie Ogólnopolski Sejmik Spółdzielczości Uczniowskiej. Organizatorem  była Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej . Celem sejmiku było podsumowanie  pracy spółdzielni uczniowskich w Polsce oraz prezentacja ich działań. Sejmik prowadziła prezes zarządu FRSU pani Anna Bulka.

img_42851

Naszą spółdzielnię reprezentowało czterech spółdzielców z klasy 4E : Maria Chowaniak, Natalia Gąsienica, Katarzyna Lassak, Radosław Milon wraz z opiekunami.

W trakcie spotkania wręczono różne odznaczenia i nagrody. Nasi opiekunowie panie: Danuta Larkowska i Małgorzata Michalska otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej.  Jest to najwyższe  odznaczenie resortowe nadawane  przez Ministra Edukacji Narodowej za  szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.  Medale KEN wręczała wicekurator małopolski Halina Cimer.

Trzecia z opiekunek SU „Winien-Ma” Pani Ewa Radoń, otrzymała to szczególne wyróżnienie trzy lata temu.

Gratulujemy nagrodzonym.

Spółdzielnia Uczniowska „Winien-Ma” w ZSHT w Zakopanem