DZIAŁANIA UCZNIÓW W RAMACH KAMPANII „DRUGIE ŻYCIE” OPISANE W LOKALNYCH PORTALACH.

13 czerwca 2014

Portale internetowe Watra oraz Podhale24 umieściły informację nt działań uczniów naszej szkoły w ramach kampanii. Zapraszamy do ich lektury:

watra

podhale24


Zakończyliśmy działania w ramach kampanii „Drugie życie. Transplantacja – masz dar uzdrawiania”

2 czerwca 2014

W bieżącym roku szkolnym z przyjemnością i dużym zapałem uczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych im Władysława Zamoyskiego w Zakopanem zaangażowali się w przeprowadzenie w naszym środowisku lokalnym kampanii „Drugie życie. Transplantacja – masz dar uzdrawiania”. Tym samym, zaczęliśmy analizować nazwę kampanii. To znaczy, że ja też posiadam ten dar?! Muszę podzielić się tą informacją z ludźmi z mojego otoczenia…


Szkolne dni transplantacji 29-30.05.2014

30 maja 2014

« 1 z 2 »

Spotkanie z gośćmi oraz wręczenie nagród za plakaty

30 maja 2014


Przedstawienie grupy ETA-m „Trans, plan (i) tacja”

30 maja 2014

« 1 z 2 »

Plakaty stworzone przez uczniów ZSHT

29 kwietnia 2014


INAUGURACJA V EDYCJI KAMPANII DRUGIE ŻYCIE W MAŁOPOLSCE

27 stycznia 2014

Szkolenie dla uczniów i ich opiekunów było jednocześnie inauguracją piątej edycji kampanii „Drugie życie” w Małopolsce. W auli I LO im. B. Nowodworskiego, 24 stycznia w Krakowie spotkali się przedstawiciele 33 szkół zakwalifikowanych do akcji z całego województwa, którzy wśród swoich kolegów, bliskich i w swoich środowiskach, do końca maja będą prowadzić własne kampanie mające szerzyć wiedzę o transplantacji i promować oświadczenia woli. Warsztaty wprowadzą młodzież w tajniki prawnych i medycznych aspektów przeszczepiania narządów. Bezpośrednio przed szkoleniem kampanię otwarli organizatorzy i patroni honorowi akcji w Małopolsce. To wszystko miało miejsce dwa dni przed Ogólnopolskim Dniem Donacji i Transplantacji, który przypada na 26 stycznia.

Ciekawe strony

Szukaj na stronie

Archiwum