28. Finał WOŚP

REKORDOWA KWOTA ZEBRANA W SZTABIE WOŚP PRZY HOTELARZU!

 

Po raz kolejny w sztabie WOŚP przy zakopiańskim Hotelarzu padł rekord!!! Udało się zebrać ponad 104.000,00 pln !!! A wszystko to dzięki  łańcuchowi ludzi dobrej woli.

W naszym sztabie kwestowało 96 wolontariuszy, w tym 70 to uczniowie naszej szkoły czyli ZSHT i Szkoły Branżowej. Dołączyło do nas 13 wolontariuszy z Budowlanki oraz uczniowie LO, SP 2, SP 5 oraz emeryt, pan Włodzimierz.Pogoda dopisała – piękne słońce i zimowa aura sprawiła, że wielu turystów, jak i lokalni mieszkańcy okazali się hojni. Nasi uczniowie kwestowali w Zakopanem i okolicznych , rodzinnych miejscowościach, między innymi w Poroninie, Witowie, Białym Dunajcu, Małym Cichem, przy Termach Chochołowskich, przy stacjach narciarskich, kościołach, na Gubałówce, pod skocznią i na Krupówkach. Niektórzy z nich tylko na chwilę wpadali do sztabu przy ul. Partyzantów, by ogrzać  się, posilić i wyruszyć z puszką dalej.

Rekordzistami, grającymi dla WOŚP na Kasprowym Wierchu, okazali się słynni sportowcy: Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli i Andrzej Bargiel, którego puszka zawierała aż 6717,95 pln!

Hojnymi ofiarodawcami były też: Studio Orchidea, Fryzjerkowo  i willa Carlton.

Zakopiański sztab WOŚP, mieszczący się w auli Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych, przez cały dzień oferował wolontariuszom wspaniałą atmosferę i przysmaki, których sponsorami byli:

Spółdzielnia Uczniowska Winien-Ma

Piekarnia „Karpiel” S.C., A. Karpiel, J. Karpiel

„Sokołów” S.A.

Rada Szkoły

Restauracja U Wnuka

Restauracja Kraina Smaku

Dyrektor i nauczyciele z ZSHT

 

Serdeczne podziękowania składamy paniom z mBanku Zakopane, komisji liczącej pieniądze oraz WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM zbierającym do puszek pieniądze i pracującym w sztabie.

To była wspaniała akcja!

 

Szef Sztabu WOŚP

Ewa Brzęk