A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Internat – Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych

 

Internat

 

 

Internat zlokalizowany jest w oddzielnym budynku na terenie szkoły. O miejsce w internacie mogą ubiegać się uczniowie ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu tatrzańskiego.

Głównym celem pracy internatu jest zapewnienie młodzieży najbardziej korzystnych warunków do nauki i wypoczynku. Wychowankom zapewnia się całodobową pomoc opiekuńczo – wychowawczą przez 7 dni w tygodniu. Młodzież funkcjonuje w czterech grupach wychowawczych. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

W internacie znajduje się świetlica, pracowania komputerowa, pokoje pedagoga, pielęgniarki, wychowawców oraz kuchnia młodzieżowa i pralnia.

Mieszkańcy internatu oraz goście mogą korzystać z całodobowego wyżywienia.

Opłaty można uiszczać przelewem na konto bankowe:

Bank PBS 59 8821 0009 0000 0003 0065 0002

Internat prowadzi także działalność usługową w okresie wakacji, ferii oraz w miarę możliwości w trakcie roku szkolnego. Oferta skierowana jest do grup szkolnych – wycieczek, zielonych szkół, obozów sportowych.

 

 

Rekrutacja do Internatu ZSHT

 

Nabór na rok szkolny 2021/2022 do Internatu ZSHT odbędzie się drogą elektroniczną  ( sekretariat@zsht.pl)  lub w sposób tradycyjny, poprzez złożenie wniosku o przyjęcie do internatu w sekretariacie szkoły ZSHT.

Druki dokumentów rekrutacyjnych są dostępne na stronie internetowej  szkoły (internat) lub w sekretariacie szkoły ZSHT (parter).

Termin składania wniosków od: 25.04.2021r. – 21.08.2021r.

Prosimy o przestrzeganie zasad higieny obowiązujących przy pandemii COVID – 19

 

PRZYJĘCIA DO INTERNATU NA ROK SZKOLNY 2021/2022
ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W DNIU 31.08.2021r. (wtorek)
OD GODZ. 12.00

 

 

Dokumenty rekrutacyjne:

REKRUTACJA DO INTERNATU

REGULAMIN REKRUTACJI DO INTERNATU

PODANIE O INTERNAT

OŚWIADCZENIA RODZICÓW

KARTA WYCHOWANKA INTERNATU ZSHT

OPŁATY