Konkurs Sportowy z okazji Dnia Wiosny

 

Sekcja sportowa przy ZSHT w pierwszy dzień wiosny serdecznie zaprasza uczniów naszej szkoły oraz uczniów szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie sportowym pt.” Baba i chłop”. W konkursie biorą udział pary uczniów dziewczyna + chłopak lub w ostateczności dziewczyna + dziewczyna. Celem tandemu jest pokonanie w jak najkrótszym czasie toru przeszkód składającego się z 8 zadań. Chętnych do startu zachęcamy do zapoznania się z legendą toru i opisem zadań. Przed startem będzie można go sobie jeszcze poćwiczyć. Zapisy trwają do godz. 8.45 w dniu zawodów 21.03.2018. Start 9.00- 9.15. Obowiązuje strój i obuwie sportowe. Na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda a dla pozostałych słodycze. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj dalej

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Hotelarza ogłasza konkurs literacko-historyczny „Dawny Hotelarz we wspomnieniach Absolwentów”

Cel konkursu:
• Pogłębienie wiedzy o ZSHT
• Pogłębienie wiedzy o rodzinnych korzeniach – dawni uczniowie ZSHT – nasza rodzina
• Umiejętność tworzenia źródła historycznego i literackiego
• Zapoznanie młodzieży z historią naszej szkoły oraz regionu

Czytaj dalej

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

 

1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. W Zakopanem, w Sanktuarium Najświętszej Rodziny, została odprawiona Uroczysta Msza Święta z udziałem Pocztów Sztandarowych.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Wojtek Gał, Mateusz Pałys, Szymon Styrczula, Jędrzej Gąsienica- Mazurkiewicz
Z pocztem sztandarowym szli:
Radosław Teter, Mateusz Wiaderny, Mateusz Czernik

Czytaj dalej